Miskolci FE - Szegedi FE - 2013.10.20.

Nyomtatás PDF

Miskolci FE - Szegedi FE 13-2 (4-0; 4-0; 5-2)

Reménykedtünk, hogy meg tudjuk lepni ellenfülenket, ám ez nem sikerült és végül a papírforma érvényesült. Mind fejben, mind pedig lábban nem tudtuk felvenni a ritmust és a támadásaink is rendre célt tévesztettek.

Részletek a bővebben után!

Guppi és Marci kivételével, valamennyi csapattag megjelent a mérkőzésen, így 8 mezőny játékossal és 1 kapussal indultunk harcba a Miskolc ellen.

Első harmad elején letámadással és emberfogással kezdtünk, de az ellenfél is. Elég rohanós lett az eleje és nem mi jöttünk ki jól belőle, a 3. percben már kettővel vezetett a hazai csapat (2-0). Ezt követően váltottunk a zárt védekezésre és a gyors megindulásokra alapoztunk. Semmi sem jött össze a játékban: kevés volt a helyzetünkhelyzet, de azt is elrontottuk. Ellenfelünk eközben jól játszott és a 8. és a 15. percben növelte előnyét (4-0).

A második harmad páros kiállítással kezdődött, Laci akaszkodott össze az ellenféllel a sarokban. 4 a 4 ellenében is mi kaptuk a gólt a 22. percben (5-0). 23. és a 27. perc között kaptunk még hármat, így a meccs eldőlt (8-0). 35. percben akadt lehetőség a szépítésre, de Kekszi –az Atis által kiharcolt- büntetőt kihagyja.

Harmadik harmadra már csak a tisztes helytállás maradt, ill. a szépítés lepetősége. 6 perc alatt újabb 3 gól a kapunkban (11-0). 47. percben jön a szépítés Atis ejtése után kerül a labda a kapuba (11-1). Gólra gól a válasz (12-1). 51. percben Balage hagyja ki a maga által kiharcolt büntetőt. Majd emberelőnyben kapjuk az újabb gólt (13-1). 53. percben az ellenfél elcseréli magát és ezt ügyesen kihasználjuk. Atis passzát Kekszi lövi fel a rövid felsőbe (13-2). Ez a végeredmény.

Ezt a meccset gyorsan el kell felejteni, hisz nagyon gyengék voltunk minden téren. Következő hetekben rendet kell tenni a fejekben, hogy a soros hazai meccsünkön mindenki a tudása szerin játsszon.